مصطفی شریعتی رودسری:

کار زار تخریبی؟

این اقدام ناجوانمردانه شهردار خمام نشان از یک ” پروژه تخریبی” سنگین انتخاباتی علیه دکتر احمدی را دارد و از نظر جایگاه وظایف قانونی شهردار خمام نمی تواند برای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تعیین حدود اختیارت نظارتی – عملکردی نماید

به گزارش پایگاه خبری گیل آگاه، متن پیش رو به قلم مصطفی شریعتی رودسری، فعال رسانه ای منتشر شده و انتشار آن به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
 
بر اساس گزارش یک منابع محلی از جلسه شورای اداری شهرستان خمام در هفته گذشته، شهرداری این شهر در اقدامی ناشیانه و با هدف تخریب نماینده محترم و مکتبی شهرستانهای رشت و خمام، جناب آقای دکتر محمد رضا احمدی سنگری، در “بیانیه ای ضد تبلیغاتی” نسبت به عملکرد ایشان در طول سه سال گذشته “هوچیگری” کرده است.

این اقدام ناجوانمردانه شهردار خمام نشان از یک ” پروژه تخریبی” سنگین انتخاباتی علیه دکتر احمدی را دارد. و از نظر جایگاه وظایف قانونی شهردار خمام نمی تواندبرای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تعیین حدود اختیارت نظارتی – عملکردی نماید.
الا اینکه موضوع را باید از منظر گرو کشی و انتقامجویی و ملکوک کردن شخصیت سیاسی و جایگاه نماینده مجلس بررسی نمود‌.

درهر صورت لازم است در اسرع وقت استاندار استان و فرماندار شهرستان خمام ،شهردار جسور و هتاک را عزل نموده و به دادسرای کارکنان دولت معرفی نمایند‌.در غیر اینصورت شبهه همکاری و یا حداقل سکوت در برابر تخلف قانونی واخلاقی شهردار معنادار خواهد بود!!!

یک نکته هم به جناب آقای استاندار محترم عرض می کنم و اینکه جنابعالی قول دادی در دفاع از ارزشها و مکتبی بودن آقای دکتر احمدی چیزی فرو گذار نکرده و حتی ” کت بکنید!” جناب آقای استاندار دفاع از نماینده مردمی و آزاده جانباز و مدافع حرم نیازی به بهانه نیست.
این گوی و این میدان. شما نماینده عالی دولت در استان هستید. علی رغم کش و قوس های فراوان مواضع و عملکردی، امروز باید نشان دهید که مرد عمل بوده و در دفاع از جایگاه ارزشها قاطع و مدبرانه اقدام خواهید کرد. اگرچه بنظر می رسد شهردار، فردی هیجانی و بی تدبیر و فاقد بینش سیاسی مدیریتی لازم برای تصدی امور دولتی می باشد. بهتر است برای جلوگیری از ادامه وارد کردن خسارت های بیشتر در امور دولتی به مشاغل دیگری بپردازد.

والسلام.
مصطفی شریعتی رودسری