در ماه رمضان برگزار می شود؛

بازی داماش و سپیدرود زیر نور ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می شود

120میلیارد تومان اعتبار دریکسال اخیر برای استاندارسازی ورزشگاه های گیلان هزینه شده است و باوجود اصلاحات نور ورزشگاه سردار جنگل، بازی تیم های داماش و سپیدرود رشت 100درصد در این ورزشگاه انجام خواهدشد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی گیل آگاه به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان ؛ از آنجاییکه ماه ها قبل با گزارش واحدفنی مهندسی اداره کل در جریان ایراداتی چون کهنه بودن فیوزها،برخی اتصالات و تعدادی پروژکتورهای روشنایی ورزشگاه سردار جنگل رشت بودیم، تقریبا ۳ هفته پیش اصلاحات نور این ورزشگاه انجام شد.

بازی تیم های داماش و سپیدرود رشت ۱۰۰درصد در ورزشگاه سردار جنگل انجام خواهدشد.

روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان با اشاره به حمایت های دکتر عباسی استاندار و نمایندگان مجلس درگیلان گفت: هر آنچه قول داده بودیم تاکنون عملیاتی شد.

این روابط عمومی اذعان کرد : زمانی در گذشته تمامی تیم های فوتبال گیلان در سردار جنگل رشت بازی می کردند اما طی مدت یکساله با صرف ۱۲۰میلیارد تومان اعتبار ورزشگاه های انزلی ،رشت،تالش ،آستارا و فومن را آماده بازی کردیم.

پس از ۵سال توقف ، در یکسال اخیر با تلاش های شبانه روزی فاز اول سکوها و زمین چمن طبیعی ورزشگاه شهید عضدی رشت را آماده کردیم و قراربود درایام دهه فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شود که متاسفانه حادثه سقوط بالگرد در کرمان اتفاق افتاد و منتظریم اولین فرصت مناسبت نسبت به برگزاری افتتاحیه اقدام کنیم.

روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گیلان در ادامه اعلام کرد؛ نامه سازمان لیگ فوتبال کشور هرساله پیش از ماه مبارک رمضان برای تقویت سیستم برق و روشنایی ورزشگاه های تمامی تیم های لیگ های مختلف کشور ارسال می شود و امسال هم به همان شکل انجام شده است .